Image

Dlaczego my?

  Jesteśmy firmą, która od wielu lat świadczy usługi w zakresie obsługi technicznej wydarzeń. Dzięki naszemu zaangażowaniu Twoje wydarzenie zostanie zapamiętane na dłużej! O jakości usług naszej firmy świadczy współpraca z takimi artystami jak Kortez, Ania Dąbrowska i wielu innych.

Co nas wyróżnia?

  To co robimy, robimy z pasją. Nasi ludzie nieustannie podnoszą swoje kwalifikacje, a nabytą wiedzę wykorzystują w praktyce. W połączeniu ze sprzętem, którym dysponujemy, wiedza ta pozwala osiągnąć najwyższy poziom realizowanych usług. Nie boimy się wyzwań, dzięki czemu jesteśmy w stanie zrealizować nawet najbardziej skomplikowane zlecenia. 
Image
Image

Nasze mocne strony?

  Przede wszystkim ludzie! W naszej ekipie panuje wspaniała atmosfera, a jak wiadomo, zgrana ekipa to klucz do sukcesu! Nie możemy zapomnieć również o sprzęcie. Dysponujemy systemami nagłośnieniowymi takich marek jak Adamson, czy TW Audio, które napędzane są wzmacniaczami mocy LabGruppen, a sercem całego systemu jest zintegrowany ze wzmacniaczami procesor Lake. Podczas realizacji używamy konsolet Yamaha CL5 oraz QL5 wraz ze stagerackami RIO3224. Dysponujemy również sporą ilością bezprzewodowych systemów odsłuchowych IEM Sennheiser G4 oraz mikrofonami bezprzewodowymi Shure ULXD.